NFM3DCC471R1H3L
CAP FEEDTHRU 470PF 50V 1205
قسمت # NOVA:
320-2511508-NFM3DCC471R1H3L
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NFM3DCC471R1H3L
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
470 pF Feed Through Capacitor 50V 300 mA - 1205 (3212 Metric), 3 PC Pad
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه NFM3DCC
سلسلهEMIFIL®, NFM3
ظرفیت470 pF
بسته / مورد1205 (3212 Metric), 3 PC Pad
اندازه / ابعاد0.126" L x 0.049" W (3.20mm x 1.25mm)
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) -
تحمل-20%, +50%
ضریب دمای-
ولتاژ - نامی50V
از دست دادن درج -
رتبه بندی ها-
ارتفاع (حداکثر) 0.035" (0.90mm)
اندازه ریسمان-
جاری 300 mA