NFM21PC225B0J3D
CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 6.3V 0805
قسمت # NOVA:
320-2511411-NFM21PC225B0J3D
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NFM21PC225B0J3D
برگه اطلاعات فنی:
2.2 µF Feed Through Capacitor 6.3V 4 A 20mOhm 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه NFM21PC
سلسلهEMIFIL®, NFM21
ظرفیت2.2 µF
بسته / مورد0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 20mOhm
تحمل±20%
ضریب دمای-
ولتاژ - نامی6.3V
از دست دادن درج -
رتبه بندی ها-
ارتفاع (حداکثر) 0.037" (0.95mm)
اندازه ریسمان-
جاری 4 A