YFF15SC1H101MT000N
CAP FEEDTHRU 100PF 20% 50V 0402
قسمت # NOVA:
320-2511609-YFF15SC1H101MT000N
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
YFF15SC1H101MT000N
برگه اطلاعات فنی:
100 pF Feed Through Capacitor 50V 1 A 300mOhm 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهYFF-SC
ظرفیت100 pF
بسته / مورد0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
اندازه / ابعاد0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 300mOhm
تحمل±20%
ضریب دمای-
ولتاژ - نامی50V
از دست دادن درج 30dB @ 1.5GHz ~ 6GHz
رتبه بندی ها-
ارتفاع (حداکثر) 0.014" (0.35mm)
جاری 1 A