NFM31HK103R1H3L
CAP FEEDTHRU 0.01UF 20% 50V 1206
قسمت # NOVA:
320-2511889-NFM31HK103R1H3L
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NFM31HK103R1H3L
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
10000 pF Feed Through Capacitor 50V 6 A 1.5mOhm 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه NFM31HK
سلسلهEMIFIL®, NFM31
ظرفیت10000 pF
بسته / مورد1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
اندازه / ابعاد0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 1.5mOhm
تحمل±20%
ضریب دمای-
ولتاژ - نامی50V
از دست دادن درج -
رتبه بندی ها-
ارتفاع (حداکثر) 0.059" (1.50mm)
اندازه ریسمان-
جاری 6 A