SBSMC1000334MXT
CAP FEEDTHRU 0.33UF 100V 2220
قسمت # NOVA:
320-2511441-SBSMC1000334MXT
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SBSMC1000334MXT
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
0.33 µF Feed Through Capacitor 100V 20 A - 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
More Information
دسته بندیتغذیه از طریق خازن ها
سازندهKnowles Syfer
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه SBSMC
سلسلهSBSG
ظرفیت0.33 µF
بسته / مورد2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
اندازه / ابعاد0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) -
تحمل±20%
ضریب دمایX7R
ولتاژ - نامی100V
از دست دادن درج 43dB @ 100MHz
رتبه بندی ها-
ارتفاع (حداکثر) 0.133" (3.38mm)
جاری 20 A