PIC18LF46K22-E/PT
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP
قسمت # NOVA:
343-2974858-PIC18LF46K22-E/PT
شماره قطعه سازنده:
PIC18LF46K22-E/PT
بسته استاندارد:
160
برگه اطلاعات فنی:
PIC series Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
More Information
دسته بندیجاسازی شده - میکروکنترلرها
Package case 44-TQFP
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
پردازنده اصلی PIC
سرعت48MHz
اندازه RAM3.8K x 8
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 44-TQFP (10x10)
شماره محصول پایه PIC18LF46K22
اندازه هسته8-Bit
قابلیت اتصال I²C, SPI, UART/USART
لوازم جانبیBrown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی35
اندازه حافظه برنامه64KB (32K x 16)
نوع حافظه برنامهFLASH
اندازه EEPROM1K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd)1.8V ~ 3.6V