TC367DP64F300SAAKXUMA1
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 292LFBGA
قسمت # NOVA:
343-3013296-TC367DP64F300SAAKXUMA1
شماره قطعه سازنده:
TC367DP64F300SAAKXUMA1
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
TriCore™ series Microcontroller IC 32-Bit 300MHz 4MB (4M x 8) FLASH PG-LFBGA-292-11
More Information
دسته بندیجاسازی شده - میکروکنترلرها
Package case 292-LFBGA
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
پردازنده اصلی TriCore™
سرعت300MHz
اندازه RAM672K x 8
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-LFBGA-292-11
شماره محصول پایه TC367DP64
اندازه هسته32-Bit
قابلیت اتصال ASC, CANbus, Ethernet, FlexRay, HSSL, I²C, LINbus, MSC, PSI, QSPI, SENT
لوازم جانبیDMA, I²S, PWM, WDT
اندازه حافظه برنامه4MB (4M x 8)
نوع حافظه برنامهFLASH
اندازه EEPROM-
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd)3.3V, 5V