MCF5474VR266
IC MCU 32BIT ROMLESS 388PBGA
قسمت # NOVA:
343-2976033-MCF5474VR266
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MCF5474VR266
بسته استاندارد:
200
برگه اطلاعات فنی:
Coldfire V4E series Microcontroller IC 32-Bit 266MHz - ROMless 388-PBGA (27x27)
More Information
دسته بندیجاسازی شده - میکروکنترلرها
Package case 388-BBGA
سازندهNXP USA Inc.
RoHS 1
پردازنده اصلی Coldfire V4E
سرعت266MHz
اندازه RAM32K x 8
دمای عملیاتی 0°C ~ 70°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 388-PBGA (27x27)
شماره محصول پایه MCF5474
اندازه هسته32-Bit
قابلیت اتصال EBI/EMI, Ethernet, I²C, SPI, UART/USART, USB
لوازم جانبیDMA, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی99
اندازه حافظه برنامه-
نوع حافظه برنامهROMless
اندازه EEPROM-
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd)1.43V ~ 1.58V