ATMEGA48P-20PU
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28DIP
قسمت # NOVA:
343-2962707-ATMEGA48P-20PU
شماره قطعه سازنده:
ATMEGA48P-20PU
بسته استاندارد:
14
برگه اطلاعات فنی:
AVR series Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 28-PDIP
More Information
دسته بندیجاسازی شده - میکروکنترلرها
Package case 28-DIP (0.300", 7.62mm)
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
پردازنده اصلی AVR
سرعت20MHz
اندازه RAM512 x 8
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده 28-PDIP
شماره محصول پایه ATMEGA48
اندازه هسته8-Bit
قابلیت اتصال I²C, SPI, UART/USART
لوازم جانبیBrown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی23
اندازه حافظه برنامه4KB (2K x 16)
نوع حافظه برنامهFLASH
اندازه EEPROM256 x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd)2.7V ~ 5.5V