AT89S8253-24PU
IC MCU 8BIT 12KB FLASH 40DIP
قسمت # NOVA:
343-2961511-AT89S8253-24PU
شماره قطعه سازنده:
AT89S8253-24PU
بسته استاندارد:
10
برگه اطلاعات فنی:
8051 series Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 12KB (12K x 8) FLASH 40-PDIP
More Information
دسته بندیجاسازی شده - میکروکنترلرها
Package case 40-DIP (0.600", 15.24mm)
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
پردازنده اصلی 8051
سرعت24MHz
اندازه RAM256 x 8
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده 40-PDIP
شماره محصول پایه AT89S8253
اندازه هسته8-Bit
قابلیت اتصال SPI, UART/USART
لوازم جانبیPOR, WDT
تعداد ورودی/خروجی32
اندازه حافظه برنامه12KB (12K x 8)
نوع حافظه برنامهFLASH
اندازه EEPROM2K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd)2.7V ~ 5.5V