ATXMEGA32D3-MH
IC MCU 8/16BIT 32KB FLASH 64QFN
قسمت # NOVA:
343-2977132-ATXMEGA32D3-MH
شماره قطعه سازنده:
ATXMEGA32D3-MH
بسته استاندارد:
260
برگه اطلاعات فنی:
AVR series Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-QFN (9x9)
More Information
دسته بندیجاسازی شده - میکروکنترلرها
Package case 64-VFQFN Exposed Pad
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
پردازنده اصلی AVR
سرعت32MHz
اندازه RAM4K x 8
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 64-QFN (9x9)
شماره محصول پایه ATXMEGA32
اندازه هسته8/16-Bit
قابلیت اتصال I²C, IrDA, SPI, UART/USART
لوازم جانبیBrown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی50
اندازه حافظه برنامه32KB (16K x 16)
نوع حافظه برنامهFLASH
اندازه EEPROM1K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd)1.6V ~ 3.6V