TMS32C6711DGDPA167
IC FLOATING POINT DSP 272-BGA
قسمت # NOVA:
39-239740-TMS32C6711DGDPA167
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TMS32C6711DGDPA167
بسته استاندارد:
40
برگه اطلاعات فنی:
| RoHS | 1 | |
| رابط کاربری | Host Interface, McBSP | |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C (TC) | |
| نوع نصب | Surface Mount | |
| بسته دستگاه تامین کننده | 272-BGA (27x27) | |
| شماره محصول پایه | TMS32 | |
| ولتاژ - I/O | 3.30V | |
| سلسله | TMS320C67x | |
| تایپ کنید | Floating Point | |
| نرخ ساعت | 167MHz | |
| حافظه غیر فرار | External | |
| رم روی تراشه | 72kB | |
| ولتاژ - هسته | 1.26V | |