EDC224Z5R5H
CAP 220MF -20% +80% 5.5V T/H
قسمت # NOVA:
63-278923-EDC224Z5R5H
شماره قطعه سازنده:
EDC224Z5R5H
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
220 mF (EDLC) Supercapacitor 5.5 V Axial, Can - Horizontal 75Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C
More Information
دسته بندیخازن های دو لایه الکتریکی (EDLC)، ابرخازن ها
سازندهCornell Dubilier Electronics (CDE)
RoHS 1
سلسلهEDC
ظرفیت220 mF
بسته / موردAxial, Can - Horizontal
اندازه / ابعاد0.453" Dia (11.50mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.236" (6.00mm)