DGH355Q5R5
CAPACITOR 3.5F -10% +30% 5.5V TH
قسمت # NOVA:
63-964969-DGH355Q5R5
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DGH355Q5R5
بسته استاندارد:
150
برگه اطلاعات فنی:
3.5 F (EDLC) Supercapacitor 5.5 V Radial, Can 110mOhm 1500 Hrs @ 65°C
More Information
دسته بندیخازن های دو لایه الکتریکی (EDLC)، ابرخازن ها
سازندهIllinois Capacitor
RoHS 1
سلسلهDGH
ظرفیت3.5 F
بسته / موردRadial, Can
اندازه / ابعاد0.827" L x 0.433" W (21.00mm x 11.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)1.102" (28.00mm)