BZ055A683ZSB
CAP 68MF -20% +80% 5.5V SMD
قسمت # NOVA:
63-965316-BZ055A683ZSB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZ055A683ZSB
بسته استاندارد:
400
برگه اطلاعات فنی:
68 mF (EDLC) Supercapacitor 5.5 V BZ05, 3 Lead 125mOhm 1000 Hrs @ 70°C
More Information
دسته بندیخازن های دو لایه الکتریکی (EDLC)، ابرخازن ها
سازندهKyocera AVX
RoHS 1
سلسلهBestCap® BZ
ظرفیت68 mF
بسته / موردBZ05, 3 Lead
اندازه / ابعاد0.787" L x 0.591" W (20.00mm x 15.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.240" (6.10mm)