EDC155Z5R5V
1.5F, 5.5V
قسمت # NOVA:
63-279277-EDC155Z5R5V
شماره قطعه سازنده:
EDC155Z5R5V
بسته استاندارد:
350
برگه اطلاعات فنی:
1.5 F (EDLC) Supercapacitor 5.5 V Axial, Can - Vertical 30Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C
More Information
دسته بندیخازن های دو لایه الکتریکی (EDLC)، ابرخازن ها
سازندهCornell Dubilier Electronics (CDE)
RoHS 1
سلسلهEDC
ظرفیت1.5 F
بسته / موردAxial, Can - Vertical
اندازه / ابعاد0.748" Dia (19.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.787" (20.00mm)