KW-5R5C104-R
CAP 100MF -20% +80% 5.5V T/H
قسمت # NOVA:
63-965398-KW-5R5C104-R
شماره قطعه سازنده:
KW-5R5C104-R
بسته استاندارد:
400
برگه اطلاعات فنی:
100 mF (EDLC) Supercapacitor 5.5 V Radial, Can 50Ohm @ 1kHz 2000 Hrs @ 85°C
More Information
دسته بندیخازن های دو لایه الکتریکی (EDLC)، ابرخازن ها
سازندهEaton - Electronics Division
RoHS 1
سلسلهKW
ظرفیت100 mF
بسته / موردRadial, Can
اندازه / ابعاد0.531" Dia (13.50mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.327" (8.30mm)