PHV-5R4H505-R
CAP 5F -10% +30% 5.4V T/H
قسمت # NOVA:
63-964992-PHV-5R4H505-R
شماره قطعه سازنده:
PHV-5R4H505-R
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
5 F (EDLC) Supercapacitor 5.4 V Radial, Can, Horizontal 70mOhm @ 100Hz 1000 Hrs @ 65°C
More Information
دسته بندیخازن های دو لایه الکتریکی (EDLC)، ابرخازن ها
سازندهEaton - Electronics Division
RoHS 1
سلسلهPHV
ظرفیت5 F
بسته / موردRadial, Can, Horizontal
اندازه / ابعاد1.280" L x 0.839" W (32.50mm x 21.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.433" (11.00mm)