PHVL-3R9H255-R
SUPERCAP 3.9V 2.5F 0.08 OHM HZ
قسمت # NOVA:
63-965516-PHVL-3R9H255-R
شماره قطعه سازنده:
PHVL-3R9H255-R
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
2.5 F (EDLC) Supercapacitor 3.9 V Radial 80mOhm 5000 Hrs @ 85°C
More Information
دسته بندیخازن های دو لایه الکتریکی (EDLC)، ابرخازن ها
سازندهEaton - Electronics Division
RoHS 1
سلسلهPHVL
ظرفیت2.5 F
بسته / موردRadial
اندازه / ابعاد0.839" L x 0.433" W (21.30mm x 11.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.906" (23.00mm)