DK-6R3D104T
CAP 100MF -20% +80% 6.3V T/H
قسمت # NOVA:
63-279124-DK-6R3D104T
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DK-6R3D104T
بسته استاندارد:
200
برگه اطلاعات فنی:
100 mF (EDLC) Supercapacitor 6.3 V Radial, Can 200Ohm 1000 Hrs @ 70°C
More Information
دسته بندیخازن های دو لایه الکتریکی (EDLC)، ابرخازن ها
سازندهElna America
RoHS 1
سلسلهDK
ظرفیت100 mF
بسته / موردRadial, Can
اندازه / ابعاد0.531" Dia (13.50mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.374" (9.50mm)