DX-5R5V473U
CAP 47MF -20% +80% 5.5V T/H
قسمت # NOVA:
63-965396-DX-5R5V473U
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DX-5R5V473U
بسته استاندارد:
200
برگه اطلاعات فنی:
47 mF (EDLC) Supercapacitor 5.5 V Axial, Can - Vertical 120Ohm 1000 Hrs @ 70°C
More Information
دسته بندیخازن های دو لایه الکتریکی (EDLC)، ابرخازن ها
سازندهElna America
RoHS 1
سلسلهDX
ظرفیت47 mF
بسته / موردAxial, Can - Vertical
اندازه / ابعاد0.453" Dia (11.50mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.532" (13.50mm)