PHVL-3R9H474-R
SUPERCAP 3.9V 0.47F 0.40 OHM HZ
قسمت # NOVA:
63-965255-PHVL-3R9H474-R
شماره قطعه سازنده:
PHVL-3R9H474-R
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
470 mF (EDLC) Supercapacitor 3.9 V Radial 400mOhm 5000 Hrs @ 85°C
More Information
دسته بندیخازن های دو لایه الکتریکی (EDLC)، ابرخازن ها
سازندهEaton - Electronics Division
RoHS 1
سلسلهPHVL
ظرفیت470 mF
بسته / موردRadial
اندازه / ابعاد0.681" L x 0.354" W (17.30mm x 9.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.571" (14.50mm)