PM-5R0H104-R
CAP 100MF -20% +80% 5V T/H
قسمت # NOVA:
63-965134-PM-5R0H104-R
شماره قطعه سازنده:
PM-5R0H104-R
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
100 mF (EDLC) Supercapacitor 5 V Radial, Can, Horizontal 1.25Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 60°C
More Information
دسته بندیخازن های دو لایه الکتریکی (EDLC)، ابرخازن ها
سازندهEaton - Electronics Division
RoHS 1
سلسلهPM
ظرفیت100 mF
بسته / موردRadial, Can, Horizontal
اندازه / ابعاد0.512" L x 0.445" W (13.00mm x 11.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.236" (6.00mm)