TDA10H0SB1
SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
قسمت # NOVA:
558-1104577-TDA10H0SB1
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TDA10H0SB1
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC
More Information
دسته بندیسوئیچ های DIP
سازندهC&K
RoHS 1
سلسلهTDA
سطح محرکFlush, Recessed
قابل شستشوYes
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه TDA10H0S
جریانSPST
زندگی ماشینی 1,000 Cycles
زندگی الکتریکی 1,000 Cycles
تعداد موقعیت ها10
مواد تماسCopper Alloy
امکانات Tape Seal
رتبه فعلی (آمپر) 25mA
با Finish تماس بگیریدGold
نوع محرکSlide (Standard)
ارتفاع بالای تخته0.091" (2.30mm)
جنس بدنهPolyphenylene Sulfide (PPS)
رتبه بندی ولتاژ 24VDC
سبک خاتمهGull Wing
طول 0.544" (13.82mm)
گام صدا0.050" (1.27mm), Half