DS04-254-1-04BK-SMT
DIP SWITCH, SPST, 2.54 PITCH, RA
قسمت # NOVA:
558-1120438-DS04-254-1-04BK-SMT
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DS04-254-1-04BK-SMT
بسته استاندارد:
40
برگه اطلاعات فنی:
Dip Switch SPST 4 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC
More Information
دسته بندیسوئیچ های DIP
سازندهCUI Devices
RoHS 1
سلسلهDS04-254-SMT
سطح محرکRaised
قابل شستشوNo
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه DS04-254
جریانSPST
زندگی ماشینی -
زندگی الکتریکی 2,000 Cycles
تعداد موقعیت ها4
مواد تماسCopper Alloy
امکانات -
رتبه فعلی (آمپر) 25mA
با Finish تماس بگیریدGold
نوع محرکSlide (Standard)
ارتفاع بالای تخته0.189" (4.80mm)
جنس بدنهPolybutylene Terephthalate (PBT)
رتبه بندی ولتاژ 24VDC
سبک خاتمهGull Wing
طول 0.439" (11.16mm)
گام صدا0.100" (2.54mm), Full