BZX79C5V6
DIODE ZENER 5.6V 500MW DO35
قسمت # NOVA:
293-2423928-BZX79C5V6
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZX79C5V6
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 5.6 V 500 mW ±5% Through Hole DO-35
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
دمای عملیاتی -65°C ~ 200°C
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده DO-35
شماره محصول پایه BZX79C5
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 5.6 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)40 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 1 µA @ 2 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.5 V @ 100 mA
بسته / موردDO-204AH, DO-35, Axial
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 500 mW