MM3Z6V2T1G
DIODE ZENER 6.2V 300MW SOD323
قسمت # NOVA:
293-2425571-MM3Z6V2T1G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MM3Z6V2T1G
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 6.2 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-323
شماره محصول پایه MM3Z6
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 6.2 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)10 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 3 µA @ 4 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردSC-76, SOD-323
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 300 mW