SZMMSZ20T1G
DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
قسمت # NOVA:
293-2417070-SZMMSZ20T1G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SZMMSZ20T1G
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 20 V 500 mW ±5% Surface Mount SOD-123
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-123
شماره محصول پایه SZMMSZ20
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 20 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)55 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 50 nA @ 14 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردSOD-123
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 500 mW