BZV55C3V9
DIODE ZENER 3.9V DO213AA
قسمت # NOVA:
293-2447594-BZV55C3V9
شماره قطعه سازنده:
BZV55C3V9
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 3.9 V ±5% Surface Mount DO-213AA
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
دمای عملیاتی -65°C ~ 175°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DO-213AA
شماره محصول پایه BZV55C3V9
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 3.9 V
جریان - نشت معکوس @ Vr 3 µA @ 1 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.1 V @ 200 mA
بسته / موردDO-213AA (Glass)
تحمل±5%