BZX84C3V3-TP
DIODE ZENER 3.3V 350MW SOT23
قسمت # NOVA:
293-2421586-BZX84C3V3-TP
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZX84C3V3-TP
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 3.3 V 350 mW ±5% Surface Mount SOT-23
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهMicro Commercial Co
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23
شماره محصول پایه BZX84C3V3
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 3.3 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)83 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 5 µA @ 1 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردTO-236-3, SC-59, SOT-23-3
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 350 mW