BZT52H-C5V1,115
DIODE ZENER 5.1V 375MW SOD123F
قسمت # NOVA:
293-2415175-BZT52H-C5V1,115
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZT52H-C5V1,115
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 5.1 V 375 mW ±5% Surface Mount SOD-123F
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-123F
شماره محصول پایه BZT52H-C5V1
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 5.1 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)60 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 2 µA @ 2 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردSOD-123F
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 375 mW