BZX79-B13,113
DIODE ZENER 13V 400MW ALF2
قسمت # NOVA:
293-2432630-BZX79-B13,113
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZX79-B13,113
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 13 V 400 mW ±2% Through Hole ALF2
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 200°C
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده ALF2
شماره محصول پایه BZX79-B13
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 13 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)30 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 nA @ 8 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردDO-204AH, DO-35, Axial
تحمل±2%
قدرت - حداکثر 400 mW