BZX84B9V1-E3-08
DIODE ZENER 9.1V 300MW SOT23-3
قسمت # NOVA:
293-2421951-BZX84B9V1-E3-08
شماره قطعه سازنده:
BZX84B9V1-E3-08
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 9.1 V 300 mW ±2% Surface Mount SOT-23-3
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-3
شماره محصول پایه BZX84B9V1
سلسلهBZX84
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 9.1 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)15 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 500 nA @ 6 V
بسته / موردTO-236-3, SC-59, SOT-23-3
تحمل±2%
قدرت - حداکثر 300 mW