BZV85-C15,133
DIODE ZENER 15V 1W DO41
قسمت # NOVA:
293-2415551-BZV85-C15,133
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZV85-C15,133
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 15 V 1 W ±5% Through Hole DO-41
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
دمای عملیاتی 200°C
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده DO-41
شماره محصول پایه BZV85-C15
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 15 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)15 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 50 nA @ 10.5 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1 V @ 50 mA
بسته / موردDO-204AL, DO-41, Axial
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 1 W