BZX84C11-7-F
DIODE ZENER 11V 300MW SOT23-3
قسمت # NOVA:
293-2421757-BZX84C11-7-F
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZX84C11-7-F
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 11 V 300 mW ±5% Surface Mount SOT-23-3
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-3
شماره محصول پایه BZX84C11
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 11 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)20 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 nA @ 8 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردTO-236-3, SC-59, SOT-23-3
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 300 mW