1N5913BRLG
DIODE ZENER 3.3V 3W AXIAL
قسمت # NOVA:
293-2425010-1N5913BRLG
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
1N5913BRLG
بسته استاندارد:
6,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 3.3 V 3 W ±5% Through Hole Axial
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 200°C
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده Axial
شماره محصول پایه 1N5913
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 3.3 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)10 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 µA @ 1 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.5 V @ 200 mA
بسته / موردDO-204AL, DO-41, Axial
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 3 W