BZT585B15TQ-13
DIODE ZENER 15V 350MW SOD523
قسمت # NOVA:
293-2437073-BZT585B15TQ-13
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZT585B15TQ-13
بسته استاندارد:
10,000
Zener Diode 15 V 350 mW ±2% Surface Mount SOD-523
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-523
شماره محصول پایه BZT585
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 15 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)15 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 50 nA @ 10.5 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.1 V @ 100 mA
بسته / موردSC-79, SOD-523
تحمل±2%
قدرت - حداکثر 350 mW