BZX84C20LT1G
DIODE ZENER 20V 225MW SOT23-3
قسمت # NOVA:
293-2425300-BZX84C20LT1G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZX84C20LT1G
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 20 V 225 mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-3 (TO-236)
شماره محصول پایه BZX84C20
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 20 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)55 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 50 nA @ 14 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردTO-236-3, SC-59, SOT-23-3
تحمل±6%
قدرت - حداکثر 225 mW