BZX84-B12,215
DIODE ZENER 12V 250MW TO236AB
قسمت # NOVA:
293-2415004-BZX84-B12,215
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZX84-B12,215
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 12 V 250 mW ±2% Surface Mount TO-236AB
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TO-236AB
شماره محصول پایه BZX84-B12
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 12 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)25 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 nA @ 8 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردTO-236-3, SC-59, SOT-23-3
تحمل±2%
قدرت - حداکثر 250 mW