BZD27C22P-E3-08
DIODE ZENER 22V 800MW DO219AB
قسمت # NOVA:
293-2427830-BZD27C22P-E3-08
شماره قطعه سازنده:
BZD27C22P-E3-08
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 22 V 800 mW - Surface Mount DO-219AB (SMF)
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 175°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DO-219AB (SMF)
شماره محصول پایه BZD27C22
سلسلهBZD27C
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 22 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)15 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 1 µA @ 16 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.2 V @ 200 mA
بسته / موردDO-219AB
تحمل-
قدرت - حداکثر 800 mW