CDZVT2R9.1B
DIODE ZENER 9.1V 100MW VMN2M
قسمت # NOVA:
293-2417199-CDZVT2R9.1B
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
CDZVT2R9.1B
بسته استاندارد:
8,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 9.1 V 100 mW - Surface Mount VMN2M
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده VMN2M
شماره محصول پایه CDZVT2
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 9.1 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)30 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 500 nA @ 6 V
بسته / مورد2-SMD, Flat Lead
تحمل-
قدرت - حداکثر 100 mW