BZX85C3V3-TR
DIODE ZENER 3.3V 1.3W DO41
قسمت # NOVA:
293-2416714-BZX85C3V3-TR
شماره قطعه سازنده:
BZX85C3V3-TR
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 3.3 V 1.3 W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده DO-204AL (DO-41)
شماره محصول پایه BZX85C3V3
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, BZX85
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 3.3 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)20 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 40 µA @ 1 V
بسته / موردDO-204AL, DO-41, Axial
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 1.3 W