PDZVTFTR20B
DIODE ZENER 20V 1W PMDTM
قسمت # NOVA:
293-2422476-PDZVTFTR20B
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PDZVTFTR20B
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 20 V 1 W ±6% Surface Mount PMDTM
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PMDTM
شماره محصول پایه PDZVTFTR20
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 20 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)14 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 10 µA @ 15 V
بسته / موردSOD-128
تحمل±6%
قدرت - حداکثر 1 W