BZT52C16T-TP
DIODE ZENER 16V 100MW SOD523
قسمت # NOVA:
293-2435259-BZT52C16T-TP
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZT52C16T-TP
بسته استاندارد:
8,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 16 V 100 mW ±5% Surface Mount SOD-523
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهMicro Commercial Co
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-523
شماره محصول پایه BZT52C16
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 16 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)40 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 nA @ 11.2 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردSC-79, SOD-523
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 100 mW