BZX84C12T-7-F
DIODE ZENER 12V 150MW SOT523
قسمت # NOVA:
293-2423100-BZX84C12T-7-F
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZX84C12T-7-F
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 12 V 150 mW ±5% Surface Mount SOT-523
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-523
شماره محصول پایه BZX84
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 12 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)25 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 nA @ 8 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردSOT-523
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 150 mW