BZD27C5V6P-HE3-08
DIODE ZENER 5.6V 800MW DO219AB
قسمت # NOVA:
293-2426064-BZD27C5V6P-HE3-08
شماره قطعه سازنده:
BZD27C5V6P-HE3-08
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 5.6 V 800 mW - Surface Mount DO-219AB (SMF)
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 175°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DO-219AB (SMF)
شماره محصول پایه BZD27C5V6
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, BZD27C
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 5.6 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)4 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 10 µA @ 2 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.2 V @ 200 mA
بسته / موردDO-219AB
تحمل-
قدرت - حداکثر 800 mW