NZ9F5V1ST5G
DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD923
قسمت # NOVA:
293-2415619-NZ9F5V1ST5G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NZ9F5V1ST5G
بسته استاندارد:
8,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 5.1 V 200 mW ±2% Surface Mount SOD-923
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-923
شماره محصول پایه NZ9F5
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 5.1 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)80 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 2 µA @ 1.5 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردSOD-923
تحمل±2%
قدرت - حداکثر 200 mW