DFLZ5V6-TP
DIODE ZENER 5.6V 1W SOD123FL
قسمت # NOVA:
293-2439665-DFLZ5V6-TP
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DFLZ5V6-TP
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 5.6 V 1 W ±5% Surface Mount SOD-123FL
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهMicro Commercial Co
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-123FL
شماره محصول پایه DFLZ5V6
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 5.6 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)5 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 10 µA @ 2 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.2 V @ 200 mA
بسته / موردSOD-123F
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 1 W