BZT52B18JSHE3-TP
0.2W ZENER,SOD-323
قسمت # NOVA:
293-2422094-BZT52B18JSHE3-TP
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZT52B18JSHE3-TP
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 18 V 200 mW ±2% Surface Mount SOD-323
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهMicro Commercial Co
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-323
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 18 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)45 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 nA @ 12.6 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردSC-76, SOD-323
تحمل±2%
قدرت - حداکثر 200 mW