BZT52C5V6S-TP
DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323
قسمت # NOVA:
293-2436089-BZT52C5V6S-TP
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZT52C5V6S-TP
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 5.6 V 200 mW ±7% Surface Mount SOD-323
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهMicro Commercial Co
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-323
شماره محصول پایه BZT52C5V6
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 5.6 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)40 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 1 µA @ 2 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردSC-76, SOD-323
تحمل±7%
قدرت - حداکثر 200 mW